Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10417
Stary 02.07.2011, 00:02
Niepokoi mnie ta cisza na temat Jovanovicia. Nunez już podpisał, Basałaj wczoraj zapomniał (?) wymienić jego nazwiska. Albo coś poszło nie tak w negocjacjach z Partizanem, albo nasi z niego zrezygnowali. Bo przecież mamy Kowalskiego ; )
Odpowiedz cytując