Prosiłem o zródło, a nie plotki / domysły.
I
Angmir napisał(a):

u Ciebie taka agresja..
Nie podbijaj bo jedziesz ślepakami od kilku tygodni bez składu i ładu.
Cytat:
Czyli według ciebie jezeli klub oficjalnie nie potwierdzi rozmów to nie miały one miejsca
|
A myślałeś że każdy nius w internecie jest prawdą? Czyli z Nistelrooyem też były prowadzone rozmowy bo tak Przegląd Sportowy napisał..
Oczywiście że klub nie będzie zamieszczał takich informacji jak o rozmowach z danymi piłkarzami, ale na Boga.. kaczek dziennikarskich jest od zajebania i nie w każdą należy wierzyć. Wiadomo to nie od dziś, dlatego dziwi mnie że każdy taki nius łykasz jak pelikan. A przegląd sportowy stał się dla Ciebie jakąś wyrocznią.