sevenheaven napisał(a):

a wg mnie nasi działacze nie są zadowoleni po tym co pokazał w sparingach Jovanovic i zastanawiaja się czy warto płacić, aż tyle za grsza który prawdopodobnie będzie dopiero 4 środkowym obrońcą
taka moja teoria 
willow* miałem jego na myśli, a napisałem co innego, dzięki za poprawienie
|
Już od sparingu z Litexem coś tak czułem że Jovanović może paść ofiarą naszej przezorności(albo skąpstwa - jak kto woli).
Po prostu w grze Jovanovic w niczym lepszy od Bunozy nie był - a jakby nie było 500 tyś € za niego chcą - ludzie po forum piszą jak to polscy piłkarze są przepłacani, ale za 500 tyś € to Wojciechowski prawie Sadloka kupił. A to na pewno półka ta sama co Jovanović tyle że młodszy.
Więc wcale się do tego transferu nie palą - jak na moją głowę to próbują teraz zejśc z ceny, może sie w końcu dogadają, ale nie zdziwię się jeśli Jovanović u nas nie zagra