Cytat:
|
Przypuścmy ( daj boże ), że Wisła awansuje do LM i za rok znowu zostanie mistrzem kraju i w II rundzie el. LM zagra z jakimiś Wyspami Owczymi. To czy znowu będą gazety,tv i inni wymieniac wpadki z Karabachem i Levadią ? ! Jeśli MY obawiamy się Skonto Ryga to jak my mamy zagrac w fazie grupowej i powalczyc z np: Manchesterem United ? ? ?
|
Witaj w Polsce. Tu sukcesy są deprecjonowane, a porażki wyolbrzymiane. Kraj, w którym ludzie cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a nie cieszą się ze swoich sukcesów, wymieniać dalej ? Oczywiście nie chce szufladkować każdego, ale patrząc chociażby na znajomych i nie tylko - stwierdzam, że takie mamy społeczeństwo.
Najwięcej płaczków to kibice drużyn przeciwnych, których drużyny albo nie grały w LM albo były tam 15 lat temu...
Odnośnie Man Utd. - z takimi drużynami nigdy nie będziemy walczyć jak równy z równym. To nie nasz poziom. Dla nas mega sukcesem będzie awans do Lm, dla nich nie wyjść z grupy LM - to olbrzymia tragedia...