wikink1 napisał(a):

|
Wisła to Cupiał ... Jesli nie ma transferów to włascicjel nie chce LM .Reszta to bajki dla tych co płaca za bilety . Wyrazy ubolewania dla naszych holendrów za te obietnice .Tych paru kopaczy to raczej wynik bezsilnosci ,a nie wzmocnienia .
|
Musisz pisać te same posty na obu forach

Pewnie dlatego to robisz, żeby samemu w to uwierzyć

żeby te posty chociaż mądre były
Sorki za OT