Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49691
Stary 01.07.2011, 23:27
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Wisła to Cupiał ... Jesli nie ma transferów to włascicjel nie chce LM .Reszta to bajki dla tych co płaca za bilety . Wyrazy ubolewania dla naszych holendrów za te obietnice .Tych paru kopaczy to raczej wynik bezsilnosci ,a nie wzmocnienia .
Musisz pisać te same posty na obu forach Pewnie dlatego to robisz, żeby samemu w to uwierzyć żeby te posty chociaż mądre były

Sorki za OT
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 01.07.2011 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując