Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11998
Stary 01.07.2011, 23:25
skeba napisał(a):Wyświetl post
Technicznie - z pewnością, by nie odstawał.
Wydolnościowo - i to strasznie. Moskal zagrałby 30 minut i by na intensywnej wylądował - nie te lata.
I ja bym się o jego kolana obawiał bo już lata temu Lenczyk porównywał jego kolano do przepalonego pieca. Ale w oldbojach jeszcze całkiem ładnie gra czasem
Odpowiedz cytując