skeba napisał(a):

Technicznie - z pewnością, by nie odstawał.
Wydolnościowo - i to strasznie. Moskal zagrałby 30 minut i by na intensywnej wylądował - nie te lata.
|
I ja bym się o jego kolana obawiał bo już lata temu Lenczyk porównywał jego kolano do przepalonego pieca. Ale w oldbojach jeszcze całkiem ładnie gra czasem