Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49690
Stary 01.07.2011, 23:06
Nie rozumiem tylko tej ilości wypożyczeń a co będzie za rok - przecież są w kadrze zawodnicy, którym w przyszłym roku kończą się kontrakty a prowadząc w taki sposób politykę kadrową za rok czekać nas zapewne będzie kolejna wymiana części składu. Nie wiem jakie są rzeczywiste oczekiwania w klubie odnośnie gry w pucharach ale z przykrością należy stwierdzić że za bardzo to my jako klub nie postaraliśmy się o wzmocnienia pod kątem gry w tych rozgrywkach. Co do tego Serba to gdyby był rzeczywiście taki dobry miałby poza naszą ofertą i z Białorusi inne atrakcyjniejsze oferty a zdecydowanie coś u niego nie gra skoro takich nie ma - a jest w tzw. wieku poborowym do wyjazdu z Serbii zagranicę.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 01.07.2011 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując