Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49689
Stary 01.07.2011, 23:04
nie mylisz się okienko dopiero dzisiaj otwarte..

Marko w 1 meczu podał do przeciwnika i przez to straciliśmy bramkę .. w 2 meczu sytuacja omal się nie powtórzyła.. za 400k euro myślę, że można znaleźć solidnego gracza, więc wg mnie Wisła chce się zabezpieczyć

po co wydawać tyle pieniędzy + 5 letni kontrakt jaki miał dostać
Odpowiedz cytując