|
nie mylisz się okienko dopiero dzisiaj otwarte..
Marko w 1 meczu podał do przeciwnika i przez to straciliśmy bramkę .. w 2 meczu sytuacja omal się nie powtórzyła.. za 400k euro myślę, że można znaleźć solidnego gracza, więc wg mnie Wisła chce się zabezpieczyć
po co wydawać tyle pieniędzy + 5 letni kontrakt jaki miał dostać
|