Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22501
Stary 01.07.2011, 22:54
Awe napisał(a):Wyświetl post
Jak się kończy film "Kontakt"? To jeden z tych filmów, które oglądałem milion razy ale zawsze tylko do połowy bo się usypiam
Foster, po tym jak zostało zniszczone pierwsze urządzenie, leci w tej kulce i spotyka się z kosmitami, którzy z nią przez chwilę rozmawiają. Potem wraca na ziemie ale wszyscy tam obecni twierdzą że nigdzie nie wyleciała bo kula spadła od razu do wody więc nikt jej nie wierzy. Jedynym dowodem jest taśma na której nic nie ma, tylko zakłócenia. Wszyscy urważają że to nawiązanie kontaktu z kosmitami było sfingowane przez tego ruska-miliardera, który umiera. A film się kończy tak, że dwójka agentów rozmawia o tej taśmie z nagraniem, że niby niczego nie ma na niej, ale mimo że kula z Foster nigdzie nie poleciała, to nagranie trwa kilka godzin... KONIEC
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 01.07.2011 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując