Awe napisał(a):

Jak się kończy film "Kontakt"? To jeden z tych filmów, które oglądałem milion razy ale zawsze tylko do połowy bo się usypiam
|
Foster, po tym jak zostało zniszczone pierwsze urządzenie, leci w tej kulce i spotyka się z kosmitami, którzy z nią przez chwilę rozmawiają. Potem wraca na ziemie ale wszyscy tam obecni twierdzą że nigdzie nie wyleciała bo kula spadła od razu do wody więc nikt jej nie wierzy. Jedynym dowodem jest taśma na której nic nie ma, tylko zakłócenia. Wszyscy urważają że to nawiązanie kontaktu z kosmitami było sfingowane przez tego ruska-miliardera, który umiera. A film się kończy tak, że dwójka agentów rozmawia o tej taśmie z nagraniem, że niby niczego nie ma na niej, ale mimo że kula z Foster nigdzie nie poleciała, to nagranie trwa kilka godzin... KONIEC
