Wyświetl pojedynczy post
Blade1x2
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49683
Stary 01.07.2011, 22:27
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a wg mnie nasi działacze nie są zadowoleni po tym co pokazał w sparingach Jovanovic i zastanawiaja się czy warto płacić, aż tyle za grsza który prawdopodobnie będzie dopiero 4 środkowym obrońcą
taka moja teoria


willow* miałem jego na myśli, a napisałem co innego, dzięki za poprawienie

Sevenheaven - Nie wiem dlaczego, ale dokładnie o tym samym pomyślałem. W dodatku Basałaj w wywiadzie, nie wymienił Jovanović`a jako potencjalnego transferu, więc już sam nie wiem co o tym myśleć, skoro Nunez już jest zakontraktowany... Myślicie, że Marko, aż tak słabo wypadł w tych obu sparingach?
Odpowiedz cytując