Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2815
01.07.2011, 22:26
dajesz
blanco
ja jestem na II roku ale myślę ze jakiś info Ci udziele
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk