sevenheaven napisał(a):

a wg mnie nasi działacze nie są zadowoleni po tym co pokazał w sparingach Jovanic i zastanawiaja się czy warto płacić, aż tyle za grsza który prawdopodobnie będzie dopiero 4 środkowym obrońcą
taka moja teoria
|
Jovanic akurat bronił świetnie w sparingach
