Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
945
01.07.2011, 22:03
jak Ty korzystasz z lustrzanki, jak nie umiesz neta w komórce włączyć ?
boczek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez boczek