a wg mnie nasi działacze nie są zadowoleni po tym co pokazał w sparingach Jovanovic i zastanawiaja się czy warto płacić, aż tyle za grsza który prawdopodobnie będzie dopiero 4 środkowym obrońcą
taka moja teoria
willow* miałem jego na myśli, a napisałem co innego, dzięki za poprawienie