Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49681
Stary 01.07.2011, 22:01
a wg mnie nasi działacze nie są zadowoleni po tym co pokazał w sparingach Jovanovic i zastanawiaja się czy warto płacić, aż tyle za grsza który prawdopodobnie będzie dopiero 4 środkowym obrońcą
taka moja teoria


willow* miałem jego na myśli, a napisałem co innego, dzięki za poprawienie
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 01.07.2011 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując