Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49680
Stary 01.07.2011, 21:54
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ciężko uwierzyć, że chłopaki (Jovanoic Nunzez ) zgodzili się na trenowanie bez podpisanych kontraktów. Także na moje to oni wyjechali już z podpisanymi kontraktami. Nie wiem o co tu chodzi może jakiś zabieg marketingowy aby co dzień pisało się o wzmocnieniach Wisły. Dla mnie to trochę głupie.
Przychylam się do tej opinii.
Zresztą nigdzie nie czytałem, że nie podpisali
News o Nunezie pojawił się dzisiaj więc pytam - gdzie on ten kontrakt dzisiaj podpisał: w drodze do Eindhoven czy może w samolocie do Katowic?
Jak na mój gust obaj wyjechali do Holandii z kontraktami w ręce, ale że klub oficjalnie o tym nie poinformował, to kibice dorobili do tego ideologię.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując