westersyl napisał(a):

|
Ciężko uwierzyć, że chłopaki (Jovanoic Nunzez ) zgodzili się na trenowanie bez podpisanych kontraktów. Także na moje to oni wyjechali już z podpisanymi kontraktami. Nie wiem o co tu chodzi może jakiś zabieg marketingowy aby co dzień pisało się o wzmocnieniach Wisły. Dla mnie to trochę głupie.
|
Przychylam się do tej opinii.
Zresztą nigdzie nie czytałem, że
nie podpisali
News o Nunezie pojawił się dzisiaj więc pytam - gdzie on ten kontrakt dzisiaj podpisał: w drodze do Eindhoven czy może w samolocie do Katowic?
Jak na mój gust obaj wyjechali do Holandii z kontraktami w ręce, ale że klub oficjalnie o tym nie poinformował, to kibice dorobili do tego ideologię.