Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#737
Stary 01.07.2011, 21:48
Cytat:
ze Skonto zagramy bezposrednio po turnieju w Estonii,bez powrotu do Krakowa, oby pilkarze byli odpowiednio zmotywowani do tego meczu
jak dojdzie Diaz i Biton to będę spokojny o fazę grupową LE, a czy LM to już będzie zależeć od losowania.
Oczywiście drużyny z Łotwy nie można lekceważyć, bo wyjdzie im mecz i przyjadą do nas z zamiarem wywiezienia 0-0, a Wisła tak grać nie potrafi.

Ale to tak jakby Borussia Dortmund z Wisłą grała.
Tak mogę porównać Wisłę do meczu ze Skonto...
Odpowiedz cytując