Cytat:
|
ze Skonto zagramy bezposrednio po turnieju w Estonii,bez powrotu do Krakowa, oby pilkarze byli odpowiednio zmotywowani do tego meczu
|
jak dojdzie Diaz i Biton to będę spokojny o fazę grupową LE, a czy LM to już będzie zależeć od losowania.
Oczywiście drużyny z Łotwy nie można lekceważyć, bo wyjdzie im mecz i przyjadą do nas z zamiarem wywiezienia 0-0, a Wisła tak grać nie potrafi.
Ale to tak jakby Borussia Dortmund z Wisłą grała.
Tak mogę porównać Wisłę do meczu ze Skonto...