Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49679
Stary 01.07.2011, 21:44
Ciężko uwierzyć, że chłopaki (Jovanoic Nunzez ) zgodzili się na trenowanie bez podpisanych kontraktów. Także na moje to oni wyjechali już z podpisanymi kontraktami. Nie wiem o co tu chodzi może jakiś zabieg marketingowy aby co dzień pisało się o wzmocnieniach Wisły. Dla mnie to trochę głupie.
Odpowiedz cytując