|
Ciężko uwierzyć, że chłopaki (Jovanoic Nunzez ) zgodzili się na trenowanie bez podpisanych kontraktów. Także na moje to oni wyjechali już z podpisanymi kontraktami. Nie wiem o co tu chodzi może jakiś zabieg marketingowy aby co dzień pisało się o wzmocnieniach Wisły. Dla mnie to trochę głupie.
|