Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2278
Stary 01.07.2011, 21:39
Myślałem, że nasz stadion będzie ładniejszy od stadionu Legii, ale niestety zmieniłem zdanie. Na zdjęciu powyżej wygląda bardzo ładnie. Prosty, sympatyczny stadion na 33 tysiące. Nasz z zewnątrz wiadomo jak wygląda...

Na forum polskich wieżowców oglądałem przed chwilą zdjęcia PGE Arena. Mogę powiedzieć tylko jedno - cudo.
Odpowiedz cytując