|
Myślałem, że nasz stadion będzie ładniejszy od stadionu Legii, ale niestety zmieniłem zdanie. Na zdjęciu powyżej wygląda bardzo ładnie. Prosty, sympatyczny stadion na 33 tysiące. Nasz z zewnątrz wiadomo jak wygląda...
Na forum polskich wieżowców oglądałem przed chwilą zdjęcia PGE Arena. Mogę powiedzieć tylko jedno - cudo.
|