Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49678
Stary 01.07.2011, 21:34
Reser napisał(a):Wyświetl post
To z kim gra Kolumbia na Copa America?
Zarówno Ty jak i wizard macie po troszkę racji. Tutaj cytat za Dariuszem Wołowskim, który dużo wyjaśnia:


"Poza parą kolosów liczyć się będzie Urugwaj, który na mundialu w RPA zaszedł najdalej ze wszystkich krajów latynoskich. Czy genialni napastnicy Luis Suarez - Diego Forlan są w stanie wciąż dokonywać cudów? Jak zagrają bardzo silni Paragwajczycy, a jak Chile z Alexisem Sanchezem, który ma w wielkich klubach Europy więcej wielbicieli niż Neymar? Ameryka Południowa to wciąż kontynent, gdzie geniusze piłki rodzą się na kamieniu. Oni mają uczynić turniej w Argentynie pasjonującym.

Do rywalizacji kompletnie nie pasują Meksykanie i Kostarykanie, którzy przysłali do Buenos Aires drużyny młodzieżowe (pierwsze grały o wielce prestiżowy Złoty Puchar Concacaf)."


Osobiście, ciekaw jestem czy w związku z tym Diaz pojedzie z zespołem już we wtorek do Tallina?
Odpowiedz cytując