Reser napisał(a):

|
To z kim gra Kolumbia na Copa America?
|
Zarówno Ty jak i wizard macie po troszkę racji. Tutaj cytat za Dariuszem Wołowskim, który dużo wyjaśnia:
"Poza parą kolosów liczyć się będzie Urugwaj, który na mundialu w RPA zaszedł najdalej ze wszystkich krajów latynoskich. Czy genialni napastnicy Luis Suarez - Diego Forlan są w stanie wciąż dokonywać cudów? Jak zagrają bardzo silni Paragwajczycy, a jak Chile z Alexisem Sanchezem, który ma w wielkich klubach Europy więcej wielbicieli niż Neymar? Ameryka Południowa to wciąż kontynent, gdzie geniusze piłki rodzą się na kamieniu. Oni mają uczynić turniej w Argentynie pasjonującym.
Do rywalizacji kompletnie nie pasują Meksykanie i Kostarykanie, którzy przysłali do Buenos Aires drużyny młodzieżowe (pierwsze grały o wielce prestiżowy Złoty Puchar Concacaf)."
Osobiście, ciekaw jestem czy w związku z tym Diaz pojedzie z zespołem już we wtorek do Tallina?