Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49676
Stary 01.07.2011, 21:30
Jovanovic jeszcze nie jest naszym zawodnikiem więc te 400 000 euro to za wcześnie doliczacie. Trochę dziwne, jakby najbardziej obiecującego zawodnika z naszych letnich transferów nie zakontraktowali. Zobaczymy jak to się rozwinie.



Odpowiedz cytując