sndr napisał(a):

Ciekawe na której uczelni biorą pod uwagę przy rekrutacji na OŚ historię... Ja jestem na PK i po pierwszym semestrze z ~90 osób zrobiło się dziwnym trafem 40.
Jeżeli tą geografię masz rozszerzoną, to możesz aplikować na PK, powinno wystarczyć.
|
przecież pytał o jakąś prywatną w Nowym Targu PPWSZ czy jakoś tak.