Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49674
Stary 01.07.2011, 21:13
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mamy bardzo enigmatycznie brzmiącą "opcje przedłużenia umowy"
No właśnie to mnie lekko niepokoi. Owszem, nie wiemy, czy jego transfer wypali, czy nie. Jednak jeżeli pójdzie wszystko po naszej myśli to i tak po roku możemy go pożegnać i żadnych zysków finansowych nie mieć.

Ktoś krytykował Ruch, że chcą za darmo wypożyczyć Boguskiego, a za swoich piłkarzy żądają sporo. Może możnaby było z nimi nawiązać współpracę. My im wypożyczamy piłkarzy, którzy u nas będą mieli małe szanse na gre, młodzież, oni nam ich ogrywają, a przy okazji pamiętają o tym, że chętnie im pomagamy i to nam sprzedają danego zawodnika, a nie klubowi X, który daje 10-20% więcej : )
Odpowiedz cytując