bridgeburner napisał(a):

|
Mamy bardzo enigmatycznie brzmiącą "opcje przedłużenia umowy"
|
No właśnie to mnie lekko niepokoi. Owszem, nie wiemy, czy jego transfer wypali, czy nie. Jednak jeżeli pójdzie wszystko po naszej myśli to i tak po roku możemy go pożegnać i żadnych zysków finansowych nie mieć.
Ktoś krytykował Ruch, że chcą za darmo wypożyczyć Boguskiego, a za swoich piłkarzy żądają sporo. Może możnaby było z nimi nawiązać współpracę. My im wypożyczamy piłkarzy, którzy u nas będą mieli małe szanse na gre, młodzież, oni nam ich ogrywają, a przy okazji pamiętają o tym, że chętnie im pomagamy i to nam sprzedają danego zawodnika, a nie klubowi X, który daje 10-20% więcej : )