Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49672
Stary 01.07.2011, 21:05
willow napisał(a):Wyświetl post
Iliev i Lamey przyszli za darmo, więc pewnie dostali coś za podpis - liczmy, lekką ręką, 2 x 100.000 euro.
Diaz - 150.000 euro
Nunez - nie mam pojęcia, ale liczmy wypożyczenie 100.000 euro
Chavez - 350.000 euro
Jovanovic - 400.000 euro (tyle ja słyszałem) + jakaś prowizja dla menago

Pewnie ponad 1,2 mln euro wydane w tym okienku transferowym. Więc znowu bez przesady, że w klubie nie ma kasy na transfery...
Policz ile od nas ludzi odeszlo, wychodzi na 0. Jeden bral od nas np 100 000 (np Rios), odszedl i teraz mamy za tyle samo Nuneza. Nie wydalismy tyle.

Odpowiedz cytując