Wyświetl pojedynczy post
rising_from_the_dead
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 01.07.2011, 21:00
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Najlepsza sprawa w Jeffsie to śniadania.Do tego sa serwowane caly dzien,a za 9zł(sniadanie amerykanskie) naprawde mozna sobie pojesc Burgery tez bardzo dobrze,ale juz zdecydowanie drozsze.
potwierdzam, śniadania są super i da się pojeścć w porównaniu do ich cen to 9zł bardzo atrakcyjna cena
Odpowiedz cytując