El'kabat napisał(a):

Najlepsza sprawa w Jeffsie to śniadania.Do tego sa serwowane caly dzien,a za 9zł(sniadanie amerykanskie) naprawde mozna sobie pojesc Burgery tez bardzo dobrze,ale juz zdecydowanie drozsze.
|
potwierdzam, śniadania są super i da się pojeścć w porównaniu do ich cen to 9zł bardzo atrakcyjna cena