Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49671
Stary 01.07.2011, 21:00
Ja mam całkowite zaufanie do naszego trenera i Dyrektora sportowego.Profesjonaliści pełną gębą. Przybyli do Wisły, zobaczyli i zwyciężyli. Tzn zdobyli mistrzostwo, które wydawało się niemal nierealne. Jestem pewien że obecne transfery wypalą i będziemy mieć w końcu Ligę Mistrzów. Nie przejmowałbym się tym, ile na kogo poszło kasy. Boisko wszystko zweryfikuje. Gdybym miał się czepiać zastanawia mnie tylko reaktywacja Diaza w Wiśle a także generalnie przyszłość tego piłkarza. Jest on przecież tylko wypożyczony. Oznacza to że po okresie wypożyczenia znów odfrunie?
Odpowiedz cytując