glazik napisał(a):

Jak bodaj Basałaj był na trybunach GKS-u podczas ich meczu to wyczytałem z ich forum że przyjechał oglądać tego Olkowskiego, ale gdzieś w 30 minucie zasnął .. no i tyle. Tzn byli samokrytyczni że nie było co oglądać a Olkowski nic nie zaprezentował.