Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49667
Stary 01.07.2011, 20:47
glazik napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/161/news1...kowskiego.html
Czy ten chlopak nie byl przymiezany do Wisly
Jak bodaj Basałaj był na trybunach GKS-u podczas ich meczu to wyczytałem z ich forum że przyjechał oglądać tego Olkowskiego, ale gdzieś w 30 minucie zasnął .. no i tyle. Tzn byli samokrytyczni że nie było co oglądać a Olkowski nic nie zaprezentował.
Odpowiedz cytując