Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.07.2011, 19:44
glupi jestes. Ntibazonkiza. nie wiem co w tym trudnego.
widze z gory metro i gejow traktujesz jak Malecki, tylko wpier*** im sie nalezy.

Odpowiedz cytując