Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49659
Stary 01.07.2011, 19:00
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
dzis wieczorem mieli byc juz w kraju takze czekamy na konferencje z nowymi zawodnikami
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Większość z tych pieniędzy wzięto z zwolnienia kontraktów przez piłkarzy, którzy odeszli.
A nowi pewnie grają za darmo ?
Odpowiedz cytując