Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4444
Stary 01.07.2011, 18:46
Wy jesteście śmieszni z tymi waszymi prostestami w stylu "nie kupię biletu"... Na wasze miejsce znajdą się inni - zapewniam. Uważam że mnóstwo ludzi nie chodzi na stadiony bo nie lubi fanatyzmu - ale jak wy znikniecie to pikniki was chętnie zastąpią. Nie wiem czy to wyjdzie na dobre czy złe, ale raczej na złe bo na każdym stadionie powinien być młyn dopingujacy.

Czy jak Tusk kiedyś powiedział "zamykamy kopalnie" to górnicy zrobili protest i nie przyszli do pracy? Nie - wzięli się do kupy - kilka kopalni pojechało do Warszawki i zrobili rozpiernicz. I co? Kopalnie jak były tak są.
Gdyby kibice się zjednoczyli i protestowali pod sejmęm zjedoczeni (brat z Legi obok brata z Wisły) to może by to coś dało - a poza tym zdjęcia z takiego protestu poszłyby przed Euro w świat i wtedy dopiero byście Tuskowi na nerwach zagrali a te Wasze przyśpiewki to on ma w poważaniu.
Odpowiedz cytując