Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49654
Stary 01.07.2011, 18:08
willow napisał(a):Wyświetl post
Iliev i Lamey przyszli za darmo, więc pewnie dostali coś za podpis - liczmy, lekką ręką, 2 x 100.000 euro.
Diaz - 150.000 euro
Nunez - nie mam pojęcia, ale liczmy wypożyczenie 100.000 euro
Chavez - 350.000 euro
Jovanovic - 400.000 euro (tyle ja słyszałem) + jakaś prowizja dla menago

Pewnie ponad 1,2 mln euro wydane w tym okienku transferowym. Więc znowu bez przesady, że w klubie nie ma kasy na transfery...

Chavez 210tys euro
Odpowiedz cytując