Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
49653
01.07.2011, 18:05
No i dodaj do tego bardzo prawdopodobny transfer napastnika , więc jak się na to popatrzy w ten sposób to pieniędzy jak na Polskie warunki wydaliśmy całkiem sporo
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80