|
Iliev i Lamey przyszli za darmo, więc pewnie dostali coś za podpis - liczmy, lekką ręką, 2 x 100.000 euro.
Diaz - 150.000 euro
Nunez - nie mam pojęcia, ale liczmy wypożyczenie 100.000 euro
Chavez - 350.000 euro
Jovanovic - 400.000 euro (tyle ja słyszałem) + jakaś prowizja dla menago
Pewnie ponad 1,2 mln euro wydane w tym okienku transferowym. Więc znowu bez przesady, że w klubie nie ma kasy na transfery...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|