Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków napisał(a):
|
Może nie wszystko stracone. Ekstraklasa chce spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszeń, po spotkaniu podjęta zostanie decyzja odnośnie wyjazdów. Cóż możemy napisać obyśmy dali radę!
|
PZPN tylko zrzucił z siebie odpowiedzialność.