Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4443
Stary 01.07.2011, 17:36
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków napisał(a):
Może nie wszystko stracone. Ekstraklasa chce spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszeń, po spotkaniu podjęta zostanie decyzja odnośnie wyjazdów. Cóż możemy napisać obyśmy dali radę!
PZPN tylko zrzucił z siebie odpowiedzialność.
Odpowiedz cytując