sadzisz ze micanski bylby wzmocnieniem naszej druzyny?/ szczerze to watpie w to, piłkarz który nieradził sobie w dolnym zespole Bundesligi nie bedzie raczej zbawieniem Wisły w drodze do LM. Osobiscie widziałbym w wisle Biltona no i ciagle niewiadomo co z Jovanoviciem

? No i prośba do pana Basałaja

pora zacząc spełniać obietnice i zacząc budować akademie piłkarska

jak by nie patrzec gdybysmy mieli szkolenie modzieży na odpowiednim poziomie to zakilka lat nawet Stan by nie był nam potrzebny. taka akademia to same korzysci i dla Wisły jak i czesciowo dla calego polskiego futbolu
