Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10401
Stary 01.07.2011, 16:43
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/161/news1...ma-Moskwa.html


Może by tak Kowalczyka na prawą stronę,sokoro nie jest potrzebny w Dinamo....

Uważam że brak gry przez pół roku na wypożyczeniu o czymś świadczy... I nie byłby wzmocnieniem zwłaszcza po transferach Chaveza, Nuneza, Lameya i być może Diaza i Jovanovicia.
Odpowiedz cytując