blanco z Levadią było podobnie a jak się skończyło wszyscy pamiętają więc mam nadzieje że Holendrzy nie zawiodą jak Skorża i Bednarz i nie zlekceważą rywala i poprowadzą zespól do zwycięstw w Champions League w podobnym stylu jak w lidze tylko czy powrót Niedzielana ma być lekarstwem na Rygę bo zainteresowanie Wisły jego powrotem to chyba żart