Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13063
Stary 01.07.2011, 16:34
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ja aż taki pewny bym nie był że mają spokój,jeszcze jedna podwyżka i różnie może byc.Związkowcy ze Śląska nie żartują.Może waraiant Grecki nam nie grozi ale coś pośredniego a wtedy już nawet mainstreamowe media nie pomogą w propagandzie sukcesu
Wczoraj w Wawie było ponoć 60 000 niezadowolonych z nierządu cudaka, a w mediach dwa słowa i po sprawie. Ciekawe ile by trwały relacje jakby po drodze coś podpalili. Komuchy się zwyczajnie zestały bo pojawiło się Uwarzam RZe i w miesiąc przebiło propagandówki lansowane od lat. Ciekawy jestem czy zmienią się piszący tam dziennikarze.
Hej Nasz TS !!