Gordian napisał(a):

|
My też mieliśmy zajebiste mecze w Bytomiu, Kielcach i z Podbeskidziem. Teraz kibice w Rydze sobie analizują: "Dostali od takich drwali. To pewnie jakieś ogóry i mamy szanse wygrać"
|
Stary , Skonto nawet nie ma kibiców więc nie ma nas kto analizować oprócz ich sztabu.
Tromso wczoraj pokazało nam jak się ogrywa frajerów.