Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#730
Stary 01.07.2011, 15:41
Gordian napisał(a):Wyświetl post
My też mieliśmy zajebiste mecze w Bytomiu, Kielcach i z Podbeskidziem. Teraz kibice w Rydze sobie analizują: "Dostali od takich drwali. To pewnie jakieś ogóry i mamy szanse wygrać"
Stary , Skonto nawet nie ma kibiców więc nie ma nas kto analizować oprócz ich sztabu.
Tromso wczoraj pokazało nam jak się ogrywa frajerów.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując