Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 01.07.2011, 15:03
Mecz meczowi nierówny. My też mieliśmy zajebiste mecze w Bytomiu, Kielcach i z Podbeskidziem. Teraz kibice w Rydze sobie analizują: "Dostali od takich drwali. To pewnie jakieś ogóry i mamy szanse wygrać". Wszystko zweryfikuje boisko 13 lipca.



Odpowiedz cytując