Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14362
Stary 01.07.2011, 14:40
W lutym stadion narodowy będzie jedynym miejscem w Polsce gdzie będzie można rozegrać mecz SuperPucharu Polski bo na narodowym będzie dach zasuwany więc śnieg nie powinien padać.
Odpowiedz cytując