Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
49637
01.07.2011, 14:17
rafal777
napisał(a):
O czym Ty gościu piszesz
? Paweł zarabiał mniej od Boguskiego po podwyżce...Piotrek miał tak śmieszną kasę, chyba najgorszą w druzynie, więc nie kompromituj się takimi wpisami.
Nie powiedziałem, że tyle zarabiali, tylko że MOGLI tyle zarabiać ( np gdyby podpisali nowe kontrakty). Nie stresuj się tak
Ostatnio edytowane przez leszekm_ : 01.07.2011 o godz. 14:30.
leszekm_
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez leszekm_