Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49637
Stary 01.07.2011, 14:17
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
O czym Ty gościu piszesz? Paweł zarabiał mniej od Boguskiego po podwyżce...Piotrek miał tak śmieszną kasę, chyba najgorszą w druzynie, więc nie kompromituj się takimi wpisami.
Nie powiedziałem, że tyle zarabiali, tylko że MOGLI tyle zarabiać ( np gdyby podpisali nowe kontrakty). Nie stresuj się tak
Ostatnio edytowane przez leszekm_ : 01.07.2011 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując