|
vice-mistrz Łotwy Daugava przegrała u siebie z Tromso aż 0-5 ,a 3 dni temu zremisowała ze Skonto1-1, więc chyba te Łotewskie kluby az takie mocne nie są aczkolwiek trzeba podejśc w pełni skoncentrowanym
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.07.2011 o godz. 14:14.
|