Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49635
Stary 01.07.2011, 14:03
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Razem z Pawłem to oni tyle mogli mieć w Wiśle, w Wiśle superduet Łobo-Garguła ma prawie taką kasę. Paweł ponoć też ma 750.000
O czym Ty gościu piszesz? Paweł zarabiał mniej od Boguskiego po podwyżce...Piotrek miał tak śmieszną kasę, chyba najgorszą w druzynie, więc nie kompromituj się takimi wpisami.
Odpowiedz cytując