leszekm_ napisał(a):

|
Razem z Pawłem to oni tyle mogli mieć w Wiśle, w Wiśle superduet Łobo-Garguła ma prawie taką kasę. Paweł ponoć też ma 750.000
|
O czym Ty gościu piszesz


? Paweł zarabiał mniej od Boguskiego po podwyżce...Piotrek miał tak śmieszną kasę, chyba najgorszą w druzynie, więc nie kompromituj się takimi wpisami.