martin_6 napisał(a):

|
Obawiam się, że powtórzy się wariant Wprost.
|
A jaki to wariant przypomnij mi? Chodzi o to jak Wprost trafił w ręce PiS-u i ich naczelnego pijarowca Janeckiego stając się ich tuba propagandową? Czy o to, że po sprzedaży pisma przez Króla redaktorem naczelnym został Lis i pismo poszło w lewą stronę?
Proponuję poczytać kilka numerów z ery wczesnego Króla (połowa lat 90tych) - pismo ultraliberalne
Czasów Janeckiego - pismo pisiorskie (prawicowe, ostrzejsze niż obecne URZe)
Czasów Lisa - pismo platformerskie (lewicowo-liberalne)
Co do Rzepy to niestety prawdopodobnie zostanie rozwalona.