Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13060
Stary 01.07.2011, 13:25
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że powtórzy się wariant Wprost.
A jaki to wariant przypomnij mi? Chodzi o to jak Wprost trafił w ręce PiS-u i ich naczelnego pijarowca Janeckiego stając się ich tuba propagandową? Czy o to, że po sprzedaży pisma przez Króla redaktorem naczelnym został Lis i pismo poszło w lewą stronę?

Proponuję poczytać kilka numerów z ery wczesnego Króla (połowa lat 90tych) - pismo ultraliberalne
Czasów Janeckiego - pismo pisiorskie (prawicowe, ostrzejsze niż obecne URZe)
Czasów Lisa - pismo platformerskie (lewicowo-liberalne)

Co do Rzepy to niestety prawdopodobnie zostanie rozwalona.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 01.07.2011 o godz. 13:48.