Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4067
Stary 01.07.2011, 13:24
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Podobno trener miał podczas obozu w Holandii wziąć ślub . Wiecie coś na ten temat ?
Trener Wisły bierze ślub!
Dzisiaj na ślubnym kobiercu staną Lijsbeth van Kessel i Robert Maaskant, trener Wisły Kraków. Uroczystość odbędzie się w Bredzie, gdzie szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" ma swój dom - informuje oficjalny serwis klubu. - To na pewno będzie wielkie święto dla nas, ale nie będzie czasu na dłuższe celebrowanie. Cała uroczystość odbędzie się w gronie rodzinnym. Po ślubie od razu wracam do pracy w Wiśle i walki o awans do Ligi Mistrzów - powiedział trener.

Młodej Parze, Lijsbeth i Robertowi życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia!

Źródło: wisla.krakow.pl
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując