fanfan napisał(a):

|
Podobno trener miał podczas obozu w Holandii wziąć ślub . Wiecie coś na ten temat ?
|
Trener Wisły bierze ślub!
Dzisiaj na ślubnym kobiercu staną
Lijsbeth van Kessel i Robert Maaskant, trener Wisły Kraków. Uroczystość odbędzie się w Bredzie, gdzie szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" ma swój dom - informuje oficjalny serwis klubu.
- To na pewno będzie wielkie święto dla nas, ale nie będzie czasu na dłuższe celebrowanie. Cała uroczystość odbędzie się w gronie rodzinnym. Po ślubie od razu wracam do pracy w Wiśle i walki o awans do Ligi Mistrzów - powiedział trener.
Młodej Parze, Lijsbeth i Robertowi życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia!
Źródło: wisla.krakow.pl