Temat
:
Gdzie jadacie ?
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
269
01.07.2011, 12:06
masterlag
napisał(a):
1. Jada ktoś w Jeffs'ie w GKazimierz? Coś godnego polecenia? Przedział dań: od "kids menu" po "normalne menu"
2. Prośba o polecenie jakichś kawiarni, knajp, utrzymanych w
klimacie krakowskim
; dla ludzi w wieku studenckim
Pewnie wiele było takich poleceń już, ale wybaczcie, ciężko to wszystko byłoby mi przewertować i znaleźć coś takiego.
Pisać najlepiej na priv.
Z góry dzięki za pomoc!
Najlepsza sprawa w Jeffsie to śniadania.Do tego sa serwowane caly dzien,a za 9zł(sniadanie amerykanskie) naprawde mozna sobie pojesc
Burgery tez bardzo dobrze,ale juz zdecydowanie drozsze.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat