Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 01.07.2011, 12:06
masterlag napisał(a):Wyświetl post
1. Jada ktoś w Jeffs'ie w GKazimierz? Coś godnego polecenia? Przedział dań: od "kids menu" po "normalne menu"

2. Prośba o polecenie jakichś kawiarni, knajp, utrzymanych w klimacie krakowskim; dla ludzi w wieku studenckim
Pewnie wiele było takich poleceń już, ale wybaczcie, ciężko to wszystko byłoby mi przewertować i znaleźć coś takiego.

Pisać najlepiej na priv.
Z góry dzięki za pomoc!

Najlepsza sprawa w Jeffsie to śniadania.Do tego sa serwowane caly dzien,a za 9zł(sniadanie amerykanskie) naprawde mozna sobie pojesc Burgery tez bardzo dobrze,ale juz zdecydowanie drozsze.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując