Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
49623
01.07.2011, 11:30
http://www.90minut.pl/news/161/news1...o-Gornika.html
Czy to ten chłopak, którego oglądał osobiście Stan?
Trochę szkoda. Jeżeli interesujemy się jakimś ulalentowanym Polakiem, trzeba szybko brać i nie zastanawiać się, czy potrzeba go nam czy nie...
hawkins
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawkins
Znajdź inne posty napisane przez hawkins