frg napisał(a):

Zobaczymy co pokarze, najlepsze jest to zdjęcie obok z meczu cracovia-lech - Idealnie pokazuje stosunki pomiedzy tymi dwoma klubami i ich kibicami
|
no sory ale ze zdjęciem to dojebali po całości hahahaha. Wczoraj Tromso pokazał jak silna jest liga łotewska, Wisła powinna wziąć z nich przykład i załatwić sprawę już w pierwszym meczu.