Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#722
Stary 01.07.2011, 11:06
frg napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy co pokarze, najlepsze jest to zdjęcie obok z meczu cracovia-lech - Idealnie pokazuje stosunki pomiedzy tymi dwoma klubami i ich kibicami
no sory ale ze zdjęciem to dojebali po całości hahahaha. Wczoraj Tromso pokazał jak silna jest liga łotewska, Wisła powinna wziąć z nich przykład i załatwić sprawę już w pierwszym meczu.
Odpowiedz cytując