|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
#17

01.07.2011, 10:57
|
I transfer nr.3:
Cytat:
|
Trzecim zakontraktowanym przez Wisłę Krakbet zawodnikiem jest pochodzacy z Ukrainy Roman Vahula. 26 letni piłkarz występował ostatnio w lwowskim klubie TVD. Ma również na swoim koncie występy m.in. w Szachtarze Donieck oraz Reprezentacji Ukrainy. Roman związał się z Wisłą rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go na kolejny rok.
|
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/kolejny-transfer
|
|