Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.07.2011, 10:57
I transfer nr.3:

Cytat:
Trzecim zakontraktowanym przez Wisłę Krakbet zawodnikiem jest pochodzacy z Ukrainy Roman Vahula. 26 letni piłkarz występował ostatnio w lwowskim klubie TVD. Ma również na swoim koncie występy m.in. w Szachtarze Donieck oraz Reprezentacji Ukrainy. Roman związał się z Wisłą rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go na kolejny rok.
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/kolejny-transfer
Odpowiedz cytując