Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2806
Stary 01.07.2011, 10:30
krzysiek92 napisał(a):Wyświetl post
70% z rozszerz wosu
80 % rozszerz ang
z tym wybieram się na obrone narodową i stosunki miedzynarodowe (wpisałem na UJ) plus awaryjnie na UE też stosunki i turystykę i rekreacje.. ktoś odradzi/ doradzi?
Na bezpieczeństwo narodowe z tymi wynikami dostaniesz się spokojnie w pierwszej albo drugiej rekrutacji. Ze stosunkami może być troche ciężej, ale ostatecznie pewnie sie dostaniesz - ja miałem porównywalne wyniki, dostałem się na stosunki w 3 rekrutacji i teraz właśnie kończe 1 rok. Jakoś szczególnie ciężko nie jest, studia w miare ciekawe, choć gorzej z przyszłością po nich Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania zapraszam na priv.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując